Urząd Stanu Cywilnego Myślenice – USC Myślenic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Myślenice kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Myślenicach. Godziny otwarcia USC Myślenice.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Myślenice

Adres: Rynek 8, 32-400 Myślenice

Telefon: 12 639 23 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Myślenice

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Myślenice Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Myślenicach można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Myślenice

USC Myślenice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Myślenicach, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Myślenice kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Myślenicach, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Myślenicach.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Myślenicach

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Myślenicach, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Myślenicach warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Myślenice godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Urząd Stanu Cywilnego Myślenice ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Myślenicach to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Myślenicach lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Myślenice koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Myślenice ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Myślenicach to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Myślenice oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Myślenicach, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Myślenice i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Myślenice

Liczba wyświetleń: 49Wyszukaj dodatkowe informacje: