Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba – USC Nowej Dęby

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba – USC Nowej Dęby

Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba terminy ślubów. USC Nowa Dęba kontakt, telefon, adres siedziby. Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Dębie akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Dębie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Nowa Dęba można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Dębie jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Nowej Dębie

Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Dębie jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Dębie. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Dębie jest zamknięty. Ustalone przez USC Nowa Dęba godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Nowej Dęby mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba

Adres: Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba

Telefon: 15 846 26 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Dębie

Urząd stanu cywilnego w Nowej Dębie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Nowej Dęby, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Nowa Dęba mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Nowa Dęba

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Nowa Dęba to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Nowej Dęby, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nowa Dęba

Liczba wyświetleń: 242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS