Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl – USC Nowego Tomyśla

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl – USC Nowego Tomyśla

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Nowy Tomyśl.

Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Nowy Tomyśl przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu

Przed kontaktowaniem się z USC w Nowym Tomyślu, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl

Adres: Tysiąclecia 3, 64-300 Nowy Tomyśl

Telefon: 61 442 26 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl:

  • Poniedziałek 8:00-14:30
  • Wtorek 8:00-14:30
  • Środa 8:00-14:30
  • Czwartek 8:00-14:30
  • Piątek 8:00-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Nowym Tomyślu odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Tomyślu osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nowy Tomyśl

Liczba wyświetleń: 1300Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS