Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski – USC Ostrowa Wielkopolskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski – USC Ostrowa Wielkopolskiego

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Ostrów Wielkopolski. Odpisy aktów stanu cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim.

Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Ostrów Wielkopolski można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim jest zamknięty. Ustalone przez USC Ostrów Wielkopolski godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski

Adres: al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon: 62 582 24 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski

Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Ostrów Wielkopolski działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Ostrów Wielkopolski? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Ostrowie Wielkopolskim, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ostrów Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 2295Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS