Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski – USC Piotrkowa Kujawskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski – USC Piotrkowa Kujawskiego

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Piotrków Kujawski. Odpisy aktów stanu cywilnego w Piotrkowie Kujawskim.

Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Piotrkowie Kujawskim, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Piotrkowie Kujawskim, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Piotrkowie Kujawskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Piotrkowa Kujawskiego.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski

Adres: Kościelna 1, 88-230 Piotrków Kujawski

Telefon: 54 265 41 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 17:00
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

USC Piotrków Kujawski

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Piotrkowie Kujawskim?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Piotrkowie Kujawskim, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Piotrkowa Kujawskiego. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Piotrkowie Kujawskim zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Piotrkowie Kujawskim – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Piotrków Kujawski? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Piotrkowie Kujawskim i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Kujawski

Liczba wyświetleń: 148Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS