Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski – USC Piotrkowa Trybunalskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski – USC Piotrkowa Trybunalskiego

Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim. Godziny otwarcia USC Piotrków Trybunalski.

Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Piotrków Trybunalski można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim

Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim jest zamknięty. Ustalone przez USC Piotrków Trybunalski godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski

Adres: Karola Rudowskiego 10, 97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: 44 732 77 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski:

  • Poniedziałek 8:00-15:30
  • Wtorek 8:00-17:00
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim

Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Piotrków Trybunalski działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego.

Piotrków Trybunalski Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrków Trybunalski, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Piotrkowie Trybunalskim jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrków Trybunalski? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Piotrkowie Trybunalskim trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Piotrków Trybunalski? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrków Trybunalski opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Piotrkowie Trybunalskim, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Piotrków Trybunalski

Liczba wyświetleń: 553Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS