Urząd Stanu Cywilnego Pruszków – USC Pruszkowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Pruszków – USC Pruszkowa

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Pruszkowie. Urząd Stanu Cywilnego Pruszków kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie.

Urząd Stanu Cywilnego w Pruszkowie kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Pruszków kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Pruszków osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Pruszków telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Pruszkowie godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Pruszkowie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Pruszków godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Pruszków w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pruszków

Adres: plac Jana Pawła II 1, 05-800 Pruszków

Telefon: 22 738 45 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pruszków:

  • poniedziałek 08:00-18:00
  • wtorek 08:00-16:00
  • środa 08:00-16:00
  • czwartek 08:00-16:00
  • piątek 08:00-14:00

Pruszków Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego Pruszków ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Pruszków można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Pruszków ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pruszków

Liczba wyświetleń: 746Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS