Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl – USC Przemyśla

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl – USC Przemyśla

Urząd Stanu Cywilnego w Przemyślu kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Przemyśl.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Przemyśl

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Przemyśl, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Przemyśl

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Przemyśl są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Przemyślu można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl

Adres: Rynek 1, 37-700 Przemyśl

Telefon: 16 675 21 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Przemyślu

Urząd stanu cywilnego w Przemyślu to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Przemyśla. Pracownicy USC Przemyśl wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Przemyślu, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Przemyślu należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Przemyślu, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Przemyślu może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Przemyśl

Liczba wyświetleń: 592Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS