Urząd Stanu Cywilnego Starachowice – USC Starachowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Starachowice – USC Starachowic

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Starachowicach przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Starachowice. Odpisy aktów stanu cywilnego w Starachowicach.

Urząd Stanu Cywilnego w Starachowicach kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Starachowicach, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Starachowice kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Starachowicach, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Starachowice kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Starachowicach godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Starachowicach działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Starachowic.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Starachowice

Adres: Radomska 45, 27-200 Starachowice

Telefon: 41 273 83 21, 41 273 83 85

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Starachowice:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Starachowice Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Starachowicach to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Starachowic. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Starachowice można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Starachowice zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Starachowice ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starachowicach to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Starachowic, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Starachowice ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Starachowice oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Starachowicach lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Starachowicach to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Starachowice

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS