Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice – USC Starych Babic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice – USC Starych Babic

Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice, godziny otwarcia USC Stare Babice.

Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Stare Babice, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Stare Babice bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Starych Babicach, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Starych Babicach

Urząd Stany Cywilnego w Starych Babicach jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Starych Babicach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice

Adres: Rynek 21, 05-082 Stare Babice

Telefon: 22 730 80 96,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice:

  • Poniedziałek 8:00-16:30
  • Wtorek 8:00-15:30
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-12:00

Urząd Stanu Cywilnego w Starych Babicach

Urząd Stanu Cywilnego w Starych Babicach jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Stare Babice ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Starych Babicach ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starych Babicach to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Stare Babice? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starych Babicach przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Stare Babice? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starych Babicach są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Starych Babicach, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Stare Babice

Liczba wyświetleń: 257Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS