Urząd Stanu Cywilnego Zakopane – USC Zakopanego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Zakopane – USC Zakopanego

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Zakopanem przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Zakopane. Odpisy aktów stanu cywilnego w Zakopanem.

USC Zakopane kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zakopanem należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Zakopane kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Zakopanem od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zakopane kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zakopanem

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zakopanem, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Zakopanem. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Zakopane godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zakopane

Adres: Tadeusza Kościuszki 13, 34-500 Zakopane

Telefon: 18 202 04 75,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zakopane:

  • poniedziałek 10:00-16:00
  • wtorek 9:00-14:00
  • środa 9:00-12:30
  • czwartek 9:00-14:00
  • piątek 9:00-14:00

Zakopane USC

Urząd Stanu Cywilnego w Zakopanem to instytucja publiczna, która ma kluczowe znaczenie dla życia każdego człowieka. Jest to miejsce, w którym odbywają się ważne uroczystości i formalności, takie jak śluby, narodziny, pogrzeby i wiele innych. W USC Zakopane zatrudnieni są wykwalifikowani urzędnicy, którzy oferują swoją pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego.

Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Zakopanem opiera się na przepisach prawa, które regulują procedury rejestracji wydarzeń takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Wszystkie dokumenty z nimi związane są starannie przechowywane i archiwizowane, co zapewnia ich bezpieczeństwo i dostępność w razie potrzeby. Jeśli występuje potrzeba uzyskania pomocy w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego, to Urząd Stanu Cywilnego Zakopane jest miejscem, w którym dostępna jest fachowa i profesjonalna pomoc.

Urząd Stanu Cywilnego w Zakopanem akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego Zakopane, dostarczając dokument tożsamości i informacje o zmarłej osobie – imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Wydany przez Urząd Stanu Cywilnego Zakopane aktu zgonu jest bezpłatny jeżeli mowa tutaj o pierwszym przekazaniu dokumentu. Chcąc uzyskać kolejny odpis aktu zgonu Urząd Stanu Cywilnego Zakopane pobierze od petenta opłatę administracyjną. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Zakopanem zależy od obciążenia urzędu i trybu składania wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zakopane

Liczba wyświetleń: 479Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS