Urząd Stanu Cywilnego Zielonka – USC Zielonki

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Zielonka – USC Zielonki

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Zielonka. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Zielonka.

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zielonce, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Zielonka, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Zielonka telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonce. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zielonka kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Zielonka, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Zielonka godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zielonka

Adres: Lipowa 5, 05-220 Zielonka

Telefon: 22 761 39 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zielonka:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Zielonki, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Zielonka działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Zielonce zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Zielonka jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Zielonka ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Zielonce ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Zielonka można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Zielonka ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zielonka

Liczba wyświetleń: 320Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS