Oddział ZUS Piła

ZUS Piła – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Pile

Kategoria: ZUS

Województwo: wielkopolskie

ZUS Piła – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Pile

ZUS Piła telefon, numery kontaktowe. Kontakt z Oddziałem ZUS w Pile. ZUS Piła godziny pracy, godziny obsługi klientów. Wydział Rent i Emerytur ZUS Piła.

ZUS Piła telefon

Najczęściej poszukiwanym przez interesantów realizujących formalności kanałem kontaktu jest telefon. Najczęściej podawany przez ZUS Piła nr telefonu jest ogólnopolskim numerem infolinii. Oczywiście Centrum Informacji Telefonicznej ZUS jest bardzo przydatne, a zatrudnieni konsultanci udzielają odpowiedzi na wszystkie zapytania. Mimo to często poszukiwany jest bezpośredni telefon Oddziału ZUS w Pile.

Warto wiedzieć, że ZUS Piła kontakt telefoniczny obsługuje w sprawie rezerwacji wizyt. Połączenia pod numerem 727 690 282, obsługiwane są bezpośrednio w placówce. Osoby które nie są w stanie umówić się na wizytę online mogą skorzystać z podanego numeru kontaktowego.

ZUS Piła kontakt

Chcąc skontaktować się bezpośrednio z ZUS Piła, można skorzystać z telefonu kontaktowego. Oczywiście jak w każdej innej placówce również w Pile funkcjonuje infolinia. Ogólnopolski numer skierowany jest również dla petentów podlegających pod ZUS w Pile. Warto wiedzieć, że ZUS Piła kontakt telefoniczny prowadzi również bezpośrednio w placówce. Połączenia telefoniczne obsługiwane są przez doradcę zajmującego się tematem ulg i umorzeń.

Telefon doradcy: (67) 210 56 52, (67) 210 56 53, (67) 210 58 04

Dodatkową możliwością kontaktu przez telefon z oddziałem ZUS w Pile jest rozmowa telefoniczna w sprawie rezerwacji wizyt. Dzwoniąc pod numer 727 690 282 można ustalić z konsultantem termin wizyty. Numer do rezerwacji wizyt w ZUS Piła to 727 690 282

ZUS Piła NIP: 7642165798
REGON: 00001775600220

Adres ZUS Piła

Obsługa klienta w Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Pile odbywa się w jednym budynku. Należy wiedzieć, że adres ZUS Piła podawanych jest w dwóch formach – ul. Dr. Drygasa 7 oraz Dr. Drygasa 5. Oba podane adresy odnoszą się do tego samego budynku. Osoby które korzystają z nawigacji GPS podczas dojazdu pod placówki, zostaną poprowadzone w to samo miejsce, bez znaczenie który numer budynku zostanie wpisany.

Adres przedstawiono w dwóch formach ze względu na formalności realizowane w każdej z części budynku. ZUS Oddział w Pile przy ul. Dr. Drygasa 5 przyjmuje lekarzy, płatników składek, a także osoby ubezpieczone. W budynku ZUS w Pile przy ul. Dr. Drygasa 7 realizowane są formalności emerytalno-rentowe, a także zasiłkowe.

Adres: ul. Dr. Drygasa 7, 64-920 Piła

ZUS Piła godziny pracy

Obsługa klientów w oddziale ZUS w Pile prowadzona jest przez specjalistów we wszystkie dni robocze. Wyjątek stanowią oczywiście święta i dni ustawowo wolne od pracy. W oddziale ZUS Piła godziny pracy od wtorku do piątku pozostają takie same, natomiast w poniedziałki petenci mogą skorzystać z wydłużonych godzin obsługi.

Godziny obsługi klientów
poniedziałek: 8:00-17:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

ZUS Piła wydział rent i emerytur telefon

Sprawy które związane są z rentami i emeryturami obsługiwane są w Wydziale Rent i Emerytur ZUS Piła. Mieści się on przy ul. Dr. Drygasa 7. Telefon kontaktowy do wydziału nie został udostępniony. Wynika to z faktu, iż wszystkie informacje na ten temat dostępne są online. Osoby które nie są w stanie uzyskać wszystkich informacji korzystając z przygotowanych artykułów objaśniających mogą skorzystać z infolinii ZUS.

Liczba wyświetleń: 4081Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS