II Oddział ZUS Poznań

II Oddział ZUS Poznań – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: wielkopolskie

II Oddział ZUS Poznań – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu

ZUS II Oddział w Poznaniu, ZUS Poznań Nowe Miasto. Kontakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu. Telefoniczna infolinia ZUS Poznań II Oddział.

ZUS Poznań Starołęcka

Poza I Oddziałem ZUS w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego, w mieście funkcjonuje również II Oddział ZUS. W jednostce przyjmowani są osoby zamieszkujące inne tereny. Pod zasięg terytorialny II ZUS Poznań zalicza się dzielnice Nowe Miasto, a także gminę Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Murowana Goślina, Pobiedziska, Swarzędz.

Osoby, które mają pytania lub wątpliwości dotyczące składek ZUS, mogą znaleźć pomoc w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych mieszczącym się przy ul. Starołęckiej 31. Urzędnicy będą mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania, które leżą w gestii ZUS, takie jak świadczenia i emerytury.

W oddziale ZUS w Poznaniu realizowany jest pełen zakres formalności. Możliwe jest załatwienie sprawy dotyczącej emerytur, rent. świadczeń np. 500+, zasiłków. Pracownicy ZUS Poznań Starołęcka działają w celu zapewnienia jak najwyżej jakości obsługi osobom odwiedzającym.

Poznań ZUS Kontakt

Oddział ZUS Poznań Starołęcka 31 kontakt obsługuje poprzez telefoniczną infolinię. Numer kontaktowy obsługiwany jest przez wyspecjalizowany personel który potrafi odpowiedzieć na każde pytanie związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W drugim oddziale ZUS Poznań infolinia funkcjonuje pod numerem 22 560 16 00. Koszt połączenia regulowany jest przez osobę wybierającą numer, zgodnie z taryfą operatora.

Telefon: 22 560 16 00

II Oddział ZUS Poznań godziny otwarcia

Obsługa interesantów w ZUS Poznań przy ulicy Starołęckiej, prowadzona jest w wybranych godzinach. Warto wiedzieć, że ZUS Poznań godziny otwarcia ustanowił tożsame od wtorku do piątku. Natomiast w poniedziałki instytucja wydłużyła swoje godziny otwarcia. 

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek 8:00-15:00

Liczba wyświetleń: 2885Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS