Urząd Pracy Rybnik

PUP Rybnik – Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Rybnik – Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Urząd Pracy Rybnik godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail. PUP Rybnik dofinansowanie, dotacje, oferty pracy, praca, pracownicy, kursy, rejestracja.

Powiatowy Urząd Pracy Rybnik kontakt

Z instytucją, którą jest Powiatowy Urząd Pracy Rybnik kontakt, petenci uzyskać mogą, korzystając z numeru telefonu, lub przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że PUP Rybnik obsługuje zainteresowane osoby wyłącznie w czasie godzin urzędowania. W przypadku pilnej sytuacji warto skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Urząd Pracy Rybnik telefon: 32 42 26 095, 32 42 21 623, 32 42 60 036
Adres e-mail: [email protected]

PUP Rybnik adres: ul. Jankowicka 1, 44-200 Rybnik

PUP Rybnik oferty pracy 

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku ma celu zmniejszenie liczby bezrobocia. Pomaga osobom bezrobotnym uzyskać zatrudnienie, a także oferuje różnego rodzaju kursy oraz staże. W jednostce PUP Rybnik oferty pracy pojawiają się codziennie, dlatego warto często odwiedzać stronę w celu sprawdzenia nowości. Urząd Pracy Rybnik oferty pracy udostępnia niemal z każdej branży zawodowej. Każda osoba na pewno znajdzie coś dla siebie. Oferty pracy, których ważność już wygasła zostają usuwane ze strony. 

Urząd Pracy Rybnik rejestracja

Dokonanie w PUP Rybnik rejestracji możliwe jest w sposób zdalny oraz podczas osobistej wizyty w placówce. W jednostce Urząd Pracy Rybnik rejestracja w formie elektronicznej jest o wiele wygodniejsza. Aby ją zrealizować, należy przygotować skan wszystkich niezbędnych dokumentów oraz dołączyć je do wniosku. Cały proces powinien zostać zakończony złożeniem podpisu elektronicznego. 

PUP Rybnik kursy

Dostępne w PUP Rybnik kursy oraz szkolenia pozwalają zdobyć interesantom doświadczenie zawodowe, a także poprawić swoje umiejętności praktyczne. Dzięki nim w przyszłości można uzyskać lepszą pozycję na rynku pracy. Skorzystać z nich mogą jedynie osoby, które dokonały wcześniej rejestracji w Urzędzie Pracy w Rybniku

Urząd Pracy Rybnik dotacje

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku petenci mogą ubiegać się o otrzymanie dofinansowania. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Rybnik dotacje udziela na założenie działalności gospodarczej. Aby uzyskać dofinansowanie, należy spełnić kilka warunków. Należy do nich między innymi posiadanie statusu osoby bezrobotnej oraz nieczerpanie żadnych dochodów z innej pracy zarobkowej. 

PUP Rybnik godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku otwarty jest od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. W tych godzinach jednostka obsługuje interesantów osobiście oraz zdalnie. W weekendy PUP Rybnik jest zamknięty.

PUP Rybnik godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 7:00-15:00
  • Wtorek: 7:00-15:00
  • Środa: 7:00-15:00
  • Czwartek: 7:00-15:00
  • Piątek: 7:00-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 553Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS