NFZ Rybnik

NFZ Rybnik – Delegatura OW NFZ w Katowicach

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: śląskie

NFZ Rybnik – Delegatura OW NFZ w Katowicach

NFZ Rybnik godziny otwarcia, godziny urzędowania, kontakt, numer telefonu, adres. NFZ oddział Rybnik skierowanie do sanatorium, rehabilitacja, EKUZ, druki.

NFZ Rybnik kontakt

Większość spraw związanych z NFZ Rybnik można rozwiązać drogą elektroniczną. W sytuacji gdy takie rozwiązanie nie jest możliwe, należy osobiście udać się do placówki NFZ oddział Rybnik. NFZ Rybnik kontakt zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz poczty elektronicznej. W razie pilnego kontaktu należy skorzystać z numeru telefonu. Każda wiadomość mailowa powinna zawierać dane adresata, odpowiedni temat oraz treść problemu, z jakim pisze interesant. 

NFZ Rybnik adres: ul. 3-go Maja 29, 44-200 Rybnik
Adres e-mail:  [email protected] 
NFZ Rybnik numer telefonu: 32 429 49 70,  32 429 49 71

Delegatura NFZ Rybnik godziny otwarcia

Delegatura NFZ Rybnik godziny otwarcia ma codziennie takie same. NFZ Rybnik godziny urzędowania posiada adekwatne do godzin otwarcia. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.  NFZ Rybnik obsługuje interesantów wyłącznie w godzinach otwarcia.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00

NFZ Rybnik

Do głównych zadań należących do NFZ Rybnik jest między innymi weryfikacja ubezpieczeń zdrowotnych, podpisywanie umów o bezpieczeństwach zdrowotnych, potwierdzanie profilu zaufanego oraz potwierdzanie zleceń na zapotrzebowanie wytworów medycznych. Osoby, które są ubezpieczone w Narodowym Funduszu Zdrowia w Rybniku, mają możliwość skorzystania ze wszystkich świadczeń opieki zdrowia między innymi: badań, zabiegów, porad lekarskich, rehabilitacji, a także profilaktyki zdrowotnej. NFZ Rybnik druki do pobrania udostępnia dla każdego na stronie internetowej.

W instytucji NFZ Rybnik skierowanie do sanatorium jest wystawiane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Dokument, który został wypełniony, należy przekazać w ciągu 30 dni od jego wystawienia do oddziału NFZ. Po rejestracji zostanie przeprowadzona kontrola, która skutkuje pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniem wniosku o skierowanie do sanatorium. 

W NFZ Rybnik skierowanie na rehabilitację może wystawić każdy lekarz z ubezpieczenia zdrowotnego pacjenta. Istnieje rehabilitacja w warunkach ambulatoryjnych, domowych, stacjonarnych oraz w ośrodku lub na oddziale dziennym.

NFZ Rybnik Ekuz

EKUZ jest to Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Wniosek o wydanie karty można złożyć w formie elektronicznej. Rozpatrywanie wniosku o udzielenie w NFZ Rybnik EKUZ trwa zazwyczaj do 5 dni. 

Liczba wyświetleń: 5646Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS