Urząd Gminy Kutno – Gmina Kutno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Kutno – Gmina Kutno

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Kutnie dostępne na stronie. Gmina Kutno dane kontaktowe, wydziały UG Kutno.

Urząd Gminy w Kutnie kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Kutnie korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Kutno kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Kutnie. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Kutno jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Kutno kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Kutno możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Kutno godziny otwarcia

Urząd Gminy Kutno jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Kutnie. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Kutnie. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Kutno

Adres: Wincentego Witosa 1, 99-300 Kutno

Telefon: 24 355 70 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Kutno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Kutno

Urząd Gminy Kutno to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Kutno oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Kutnie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Kutno – Urząd Gminy Kutno – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Kutna podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Kutna, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Kutno mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Kutna telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Wydziały Urzędu Gminy Kutna

W Urzędzie Gminy Kutna dostępne są różne wydziały, które zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw. Wśród nich znajdują się m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kutna

Jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów w Urzędzie Gminy Kutna jest Wydział Komunikacji. To tutaj mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach dostępności Urzędu Gminy Kutna, a mieszkańcy mogą również skontaktować się z nim bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Kutna to miejsce, do którego mieszkańcy kierują się, aby zarejestrować swoje pojazdy. W placówce można również odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód pojazdu. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Kutna jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ponadto ważne jest sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Kutno

Liczba wyświetleń: 276Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS