Urząd Gminy Nowa Dęba – Gmina Nowa Dęba

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Nowa Dęba – Gmina Nowa Dęba

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Nowa Dęba. Kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Dębie telefonicznie, mailowo. Gmina Nowa Dęba godziny otwarcia.

Urząd Gminy Nowa Dęba kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Dębie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Nowa Dęba kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Nowej Dębie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Nowej Dębie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Nowej Dębie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Dębie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Nowa Dęba. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Dębie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Nowa Dęba godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Nowej Dębie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Nowej Dębie. Instytucja Urzędu Gminy Nowa Dęba jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Nowa Dęba jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Dęba

Adres: Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba

Telefon: 15 846 26 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Dęba:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Nowa Dęba

Urząd Gminy Nowa Dęba to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Nowa Dęba. Urząd Gminy Nowa Dęba realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Nowa Dęba. Urząd Gminy Nowa Dęba pełni istotną funkcję w zakresie koordynacji różnorodnych inicjatyw i projektów, których celem jest rozwój gminy. Wśród tych działań znajdują się inwestycje infrastrukturalne, takie jak rozbudowa i modernizacja dróg, placów, parków, a także rozwój systemu transportu publicznego i budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. Dzięki temu Urząd Gminy Nowa Dęba odgrywa ważną rolę jako instytucja publiczna, angażując się w rozwój społeczności lokalnej i zapewniając skuteczne zarządzanie.

Warto podkreślić, że Urząd Gminy Nowa Dęba jest zorganizowany wewnętrznie na różne sekcje, co ułatwia organizację pracy. Przybywający petenci powinni być świadomi, który wydział zajmuje się danymi sprawami. Na przykład, sprawy związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdów można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Dęby, natomiast kwestie dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Nowej Dębie. Urząd Gminy Nowa Dęba podejmuje szereg działań mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców i rozwój lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane wysiłki i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Nowa Dęba pełni istotną rolę w kształtowaniu przyszłości gminy oraz satysfakcjonowaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Nowej Dęby

Urząd Gminy w Nowej Dębie składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Dęby, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Nowa Dęba zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Nowej Dęby

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Nowej Dębie. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Nowa Dęba

Liczba wyświetleń: 315Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS