Urząd Gminy Nowa Karczma – Gmina Nowa Karczma

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Nowa Karczma – Gmina Nowa Karczma

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowa Karczma. Telefon Urzędu Gminy w Nowej Karczmie. Gmina Nowa Karczma kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Nowej Karczmy.

Kontakt z Urzędem Gminy Nowej Karczmy

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nowej Karczmie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Nowej Karczmy kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Nowej Karczmy jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Nowa Karczma godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Nowej Karczmy są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Nowej Karczmy obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Karczma

Adres: Kościerska 9, 83-404 Nowa Karczma

Telefon: 58 687 71 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Karczma:

 • poniedziałek 7:15-15:15
 • wtorek 7:15-15:15
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-15:15

Gmina Nowa Karczma

Urząd Gminy w Nowej Karczmie jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Nowa Karczma. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Nowej Karczmie jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Nowa Karczma jest ważnym punktem na mapie. Gmina Nowa Karczma stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Nowej Karczmy. Urząd Gminy Nowa Karczma składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Nowa Karczma funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Nowa Karczma, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Nowa Karczma Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Nowej Karczmie posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Nowa Karczma odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Nowa Karczma potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Nowej Karczmie, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Nowa Karczma

Liczba wyświetleń: 283Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS