Urząd Gminy Nowa Sarzyna – Gmina Nowa Sarzyna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Nowa Sarzyna – Gmina Nowa Sarzyna

Urząd Gminy Nowa Sarzyna - centrum administracyjne w Nowej Sarzynie. Gmina Nowa Sarzyna kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Nowej Sarzyny, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy w Nowej Sarzynie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Nowa Sarzyna kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Nowej Sarzyny, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Nowa Sarzyna.

Urząd Gminy Nowa Sarzyna godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Nowa Sarzyna są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowa Sarzyna są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Nowa Sarzyna nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Sarzyna

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna

Telefon: +48 17 24 13 177,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Sarzyna:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Nowa Sarzyna

Urząd Gminy Nowej Sarzynie to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Nowa Sarzyna jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Nowa Sarzyna, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Nowej Sarzyny została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Nowej Sarzyny wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Nowa Sarzyna czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Wydziały Urzędu Gminy Nowej Sarzyny

W ramach Urzędu Gminy Nowej Sarzyny dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Sarzyny

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Nowej Sarzyny, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Sarzyny można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Nowa Sarzyna

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS