Urząd Gminy Nowa Sarzyna – Gmina Nowa Sarzyna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Nowa Sarzyna - centrum administracyjne w Nowej Sarzynie. Gmina Nowa Sarzyna kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Nowej Sarzyny, godziny otwarcia, adres.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Sarzyna

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna

Telefon: +48 17 24 13 177,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Sarzyna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Nowa Sarzyna

Urząd Gminy Nowej Sarzynie to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Nowa Sarzyna jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Gminy w Nowej Sarzynie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Nowa Sarzyna kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Nowej Sarzyny, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Nowa Sarzyna.

Urząd Gminy Nowa Sarzyna godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Nowa Sarzyna są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Sarzynie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowa Sarzyna są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Nowa Sarzyna nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Wydziały Urzędu Gminy Nowej Sarzyny

W ramach Urzędu Gminy Nowej Sarzyny dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Sarzyny

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Nowej Sarzyny, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Sarzyny można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Nowa Sarzyna

Liczba wyświetleń: 75Wyszukaj dodatkowe informacje: