Urząd Gminy Nowa Słupia – Gmina Nowa Słupia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Nowa Słupia – Gmina Nowa Słupia

Wydziały Urzędu Gminy Nowa Słupia. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Nowa Słupia. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Nowa Słupia oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Nowej Słupi kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nowej Słupi można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Słupi trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Nowa Słupia jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Nowa Słupia należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Nowa Słupia kontakt z mieszkańcami Nowej Słupi prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Nowa Słupia godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Nowej Słupi, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Nowa Słupia godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Nowej Słupi nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Słupia

Adres: ul. Rynek 15, 26-006 Nowa Słupia

Telefon: 41 31 78 700 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Słupia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Nowa Słupia

Urząd Gminy Nowej Słupi to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Nowej Słupi ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Nowej Słupi wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Nowej Słupi realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Nowa Słupia, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Nowa Słupia. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Nowa Słupia druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Nowa Słupia udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Nowej Słupi. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Nowa Słupia przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Nowa Słupia

Liczba wyświetleń: 319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS