Urząd Gminy Nowa Sól – Gmina Nowa Sól

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Nowa Sól – Gmina Nowa Sól

Wydziały w Urzędzie Gminy w Nowej Soli. Telefon Urzędu Gminy Nowa Sól, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowej Soli.

Urząd Gminy w Nowej Soli kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Nowa Sól możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Nowa Sól, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Nowa Sól kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Nowa Sól uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nowej Soli

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Nowa Sól, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Nowa Sól. Aktualnie Urząd Gminy Nowa Sól działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Soli. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Nowa Sól jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Sól

Adres: Stanisława Moniuszki 3A, 67-100 Nowa Sól

Telefon: 68 387 20 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Sól:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Nowa Sól – Urząd Gminy w Nowej Soli

Urząd Gminy w Nowej Soli jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Nowej Soli. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Nowa Sól utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Nowej Soli oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Nowej Soli (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Nowej Soli, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Nowej Soli, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Nowa Sól Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Nowa Sól, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Nowa Sól Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Nowej Soli korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Nowa Sól prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Nowa Sól będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Nowej Soli. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Nowa Sól do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Nowa Sól

Liczba wyświetleń: 144Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS