Urząd Gminy Stargard – UG w Stargardzie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stargardzie dostępne na stronie. Gmina Stargard dane kontaktowe, wydziały UG Stargard.

Kontakt Urząd Gminy Stargard

Adres: Rynek Staromiejski 5, 73-110 Stargard

Telefon: 91 561 34 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stargard

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Stargard

Urząd Gminy Stargard to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Stargard. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Stargard obsługiwana przez Urząd Gminy Stargarda zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Stargarda

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Stargardzie, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Stargard kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Stargarda

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Stargarda, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Urząd Gminy Stargard dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Stargard dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Stargardzie istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Stargardzie dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Stargard prawo jazdy

Urząd Gminy Stargard pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Stargard prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Stargarda przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

  • orzeczenia lekarskiego
  • aktualnego zdjęcia
  • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
  • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Stargard

Liczba wyświetleń: 16Wyszukaj dodatkowe informacje: