Urząd Gminy Tomaszów Lubelski – Gmina Tomaszów Lubelski

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Tomaszowie Lubelskim, telefon, numer. Urząd Gminy Tomaszów Lubelski godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Tomaszowie Lubelskim.

Kontakt Urząd Gminy Tomaszów Lubelski

Adres: 29 Listopada 9, 22-600 Tomaszów Lubelski

Telefon: 84 664 30 85,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tomaszów Lubelski

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Tomaszów Lubelski

Urząd Gminy Tomaszów Lubelski to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Tomaszów Lubelski. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Tomaszów Lubelski oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Tomaszów Lubelski.

Urząd Gminy Tomaszów Lubelski kontakt

Urząd Gminy Tomaszów Lubelski kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Tomaszowie Lubelskim można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Tomaszowie Lubelskim, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Tomaszów Lubelski, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Tomaszów Lubelski, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Tomaszowa Lubelskiego przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Tomaszowie Lubelskim

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Tomaszowie Lubelskim są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Tomaszów Lubelski. Urząd Gminy Tomaszów Lubelski jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Wydziały Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego

W ramach Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Tomaszowa Lubelskiego można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Tomaszów Lubelski

Liczba wyświetleń: 120Wyszukaj dodatkowe informacje: