Urząd Miasta Biała – UM w Białej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Biała – UM w Białej

Urząd Miasta Białej kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Białej Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Biała kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Białej dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Biała kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Białej

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Białej zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Biała

Adres: Biała Druga 4b, 98-350 Biała Druga

Telefon: 43 841 90 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Biała:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Biała Urząd Miasta

Urząd Miasta Białej składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Biała Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Biała wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Biała funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Białej to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Biała wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Biała Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Białej wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Białej jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Białej zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Biała Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Biała

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS