Urząd Pracy Nowy Targ

PUP Nowy Targ – Powiatowy Urząd Pracy Nowy Targ

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Nowy Targ – Powiatowy Urząd Pracy Nowy Targ

Urząd Pracy Nowy Targ kontakt telefoniczny, godziny otwarcia, telefony. Rejestracja bezrobotnych PUP Nowy Targ online, stacjonarnie. PUP Nowy Targ oferty pracy.

PUP Nowy Targ oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu prowadzi działania mające na celu zmniejszenie bezrobocia w powiecie. Aby ułatwić osobom poszukującym zatrudnienia jego odnalezienie, na stronie internetowej PUP NowyTarg oferty pracy zostały udostępnione przez zespół obsługujący portal. Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu jest instytucją, która pomaga ludziom w znalezieniu pracy. Urząd zbiera oferty od firm i podmiotów poszukujących pracowników, a następnie zamieszcza je na swojej stronie internetowej.

Można tu szukać pracy w dowolnej części Polski również w okolicach Nowego Targu. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie, jakie zapewnia Urząd Pracy w Nowym Targu, można również sortować i filtrować oferty pracy według wybranych kryteriów. PUP Nowy Targ aktualne oferty pracy gromadzi online

Poza aktualnościami oraz ofertami pracy na stronie PUP Nowy Targ dokumenty do pobrania są dostępne. Jest to chwalne przez interesantów rozwiązanie, dzięki któremu można samodzielnie dopełnić formalności w domu, a w urzędzie jedynie jest pozostawić.

Urząd Pracy Nowy Targ kontakt

 Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu mieści się przy ulicy Szpitalna 14. Obecnie PUP Nowy Targ kontakt ze swoimi klientami realizuje drogą elektroniczną, ale także telefonicznie. Jeśli chcesz wysłać zapytanie do Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Targu, możesz skorzystać z poczty e-mail. Pamiętaj jednak, aby w treści wiadomości podać swoje dane kontaktowe oraz temat wiadomości. PUP Nowy Targ kontakt telefoniczny zapewnia z każdym działem instytucji, a także z każdym pracownikiem zajmującym się obsługą klienta. Aby sprostać oczekiwaniom interesantów, Urząd Pracy Nowy Targ nr tel udostępnia również do każdego stanowiska które zajmuje się obsługą interesantów.

Adres: ul. Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ
Telefon: (18) 266 56 91, (18) 264 93 28
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Nowy Targ godziny otwarcia

Aby osobiście zwrócić się do Urzędu Pracy w Nowym Targu, należy znać godziny otwarcia. Obecnie urząd jest czynny w poniedziałki od 8:30 do 15:30. W tym dniu czas obsługi interesantów jest wydłużony, ponieważ w pozostałe dni robocze od wtorku do piątku PUP Nowy Targ jest czynny od 07:35 do 14:00.

Liczba wyświetleń: 1054Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS