Urząd Stanu Cywilnego Blachownia – USC Blachowni

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Blachownia – USC Blachowni

Urząd Stanu Cywilnego w Blachowni – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Blachowni. Urząd Stanu Cywilnego Blachownia kontakt.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Blachownia kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Blachowni wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Blachowni, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Blachownia, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Blachowni, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Blachownia kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Blachowni

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Blachowni, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Blachownia godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Blachownia godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Blachownia

Adres: Henryka Sienkiewicza 22, 42-290 Blachownia

Telefon: 34 327 04 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Blachownia:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 8:00-17:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Blachownia Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Blachowni można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Blachownia

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Blachowni. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Blachowni jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Blachownia akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Blachowni osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Blachownia

Liczba wyświetleń: 428Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS