Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów – USC Ciechanowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów – USC Ciechanowa

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechanowie. Godziny otwarcia USC Ciechanów dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Ciechanowa.

USC Ciechanów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechanowie należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Ciechanowie od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechanowie

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechanowie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechanowie. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów

Adres: plac Jana Pawła II 6, 06-400 Ciechanów

Telefon: 23 674 92 46,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Ciechanów Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowie to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Ciechanów? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Ciechanowie z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Ciechanów? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechanowie wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechanowie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ciechanów

Liczba wyświetleń: 811Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS