Urząd Stanu Cywilnego Czeladź – USC Czeladzi

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Czeladź – USC Czeladzi

Urząd Stanu Cywilnego Czeladź godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Czeladź Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Urząd Stanu Cywilnego Czeladź kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Czeladź, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Czeladź kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Czeladź bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Czeladź kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Czeladzi, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Czeladzi

Urząd Stany Cywilnego w Czeladzi jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Czeladź godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Czeladzi.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Czeladź

Adres: Katowicka 45, 41-250 Czeladź

Telefon: 32 763 79 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Czeladź:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Czeladź

Urząd Stanu Cywilnego Czeladź to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Czeladź działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Czeladź możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Urząd Stanu Cywilnego w Czeladzi akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Czeladzi, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Czeladź nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Czeladź, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Czeladź

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS