Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny – USC Czerwionki-Leszczyn

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny – USC Czerwionki-Leszczyn

Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Czerwionka-Leszczyny Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Czerwionka-Leszczyny terminy ślubów.

Urząd Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Czerwionka-Leszczyny, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Czerwionka-Leszczyny, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny

Adres: Parkowa 9, 44-230 Czerwionka-Leszczyny

Telefon: 32 429 59 53,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Czerwionce-Leszczynach odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Czerwionce-Leszczynach a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Czerwionce-Leszczynach koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Czerwionka-Leszczyny

Liczba wyświetleń: 1396Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS