Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki – USC Grodziska Mazowieckiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki – USC Grodziska Mazowieckiego

Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki terminy ślubów. USC Grodzisk Mazowiecki kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Grodzisk Mazowiecki bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim

Urząd Stany Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Grodzisku Mazowieckim.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki

Adres: ul. Kościuszki 32a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Telefon: 22 755 62 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Grodziska Mazowieckiego. Do zadań USC Grodzisk Mazowiecki należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Grodzisk Mazowiecki? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Grodzisku Mazowieckim, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 369Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS