Urząd Stanu Cywilnego Istebna – USC Istebnej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Istebna – USC Istebnej

USC Istebna kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Istebnej. Urząd Stanu Cywilnego Istebna ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego Istebna kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Istebnej, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Istebna kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Istebna można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Istebnej jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Istebnej

Urząd Stanu Cywilnego w Istebnej jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Istebnej. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Istebnej jest zamknięty. Ustalone przez USC Istebna godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Istebnej mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Istebna

Adres: Istebna 1000, 43-470 Istebna

Telefon: 33 855 60 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Istebna:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-16:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-14:15

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Istebnej to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Istebnej. Do zadań USC Istebna należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Istebna ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Istebnej ślub jest możliwy jedynie w wybranych dniach.  Z tego względu warto sprawdzić, które terminy są dostępne aby zorganizować ceremonie w preferowanym czasie. W przypadku intensywnego sezonu ślubnego warto rezerwować terminy wcześniej nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu cywilnego, aby uniknąć opóźnień i stresu. Dostępne terminy ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego Istebna można uzyskać przez telefon, online lub osobiście.

Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Istebna ślub organizuje sali do tego przeznaczonej. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zaślubin w plenerze. Narzeczeni który zdecydują się na tę opcję muszą liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Istebna

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS