Urząd Stanu Cywilnego Jasienica – USC Jasienicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Jasienica – USC Jasienicy

Urząd Stanu Cywilnego Jasienica godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Jasienica telefon, numer. Jasienica Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Jasienicy kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Jasienica kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Jasienica osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Jasienica telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Jasienicy godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Jasienicy działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Jasienica godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Jasienica w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jasienica

Adres: Jasienica 159, 43-385 Jasienica

Telefon: 33 815 22 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jasienica:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Jasienicy

Urząd stanu cywilnego w Jasienicy to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Jasienicy. Pracownicy USC Jasienica wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Jasienicy?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Jasienicy, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Jasienicy? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Jasienica akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jasienica

Liczba wyświetleń: 228Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS