Urząd Stanu Cywilnego Kozy – USC Kóz

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Kozy – USC Kóz

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kozach przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Kozy. Odpisy aktów stanu cywilnego w Kozach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kozy

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Kozach, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Kozy kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Kozach można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Kozach, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Kozy kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Kóz.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kozach

Urząd Stanu Cywilnego w Kozach jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Kozach nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Kozy godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kozy

Adres: Krakowska 4, 43-340 Kozy

Telefon: 33 829 86 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kozy:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 17:00
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kozach

W mieście Kozy Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Kozach rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Kozy odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Kozach i okolicach.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Kozy

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Kozach, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Kozach należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Kozach, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Kozach może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Kozy akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kozy

Liczba wyświetleń: 190Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS