Urząd Stanu Cywilnego Lędziny – USC Lędzin

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Lędziny – USC Lędzin

Urząd Stanu Cywilnego w Lędzinach – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lędzinach. Urząd Stanu Cywilnego Lędziny kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego w Lędzinach kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Lędzinach, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Lędziny kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Lędzinach, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Lędziny kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Lędzinach godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Lędzinach działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Lędzin.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lędziny

Adres: Lędzińska 55, 43-143 Lędziny

Telefon: 32 216 65 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lędziny:

  • Poniedziałek 7:30 - 17:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Lędzinach

Urząd Stanu Cywilnego Lędziny (USC w Lędzinach) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Lędziny wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Lędzinach jest ważnym miejscem dla mieszkańców Lędzin, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Lędziny ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Lędzinach oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Lędzin pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lędziny

Liczba wyświetleń: 208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS