Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki – USC Mińska Mazowieckiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki – USC Mińska Mazowieckiego

Mińsk Mazowiecki Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Mińsk Mazowiecki.

Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Mińsku Mazowieckim kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Mińsk Mazowiecki jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki

Adres: Konstytucji 3 Maja 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Telefon: 25 758 22 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-17:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Mińska Mazowieckiego. Do zadań USC Mińsk Mazowiecki należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mińsku Mazowieckim, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Mińsk Mazowiecki, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Mińsk Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 2404Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS