Urząd Stanu Cywilnego Pawonków – USC Pawonkowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Pawonków – USC Pawonkowa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Pawonkowie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Pawonkowa. Ślub cywilny w Pawonkowie.

Urząd Stanu Cywilnego Pawonków kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pawonkowie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Pawonków kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Pawonków można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Pawonkowie jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pawonkowie

Urząd Stanu Cywilnego w Pawonkowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pawonkowie. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Pawonkowie jest zamknięty. Ustalone przez USC Pawonków godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Pawonkowa mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pawonków

Adres: Lubliniecka 16, 42-772 Pawonków

Telefon: 34 353 41 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pawonków:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Pawonków Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Pawonkowie to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Pawonkowa. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Pawonków można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Pawonków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Stanu Cywilnego w Pawonkowie akt zgonu

Aby uzyskać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pawonkowie, dostarczając dokument tożsamości i podając szczegółowe informacje o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Za wydanie dokumentu jakim jest akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Pawonków nie pobiera opłaty. Dodatkowe opłaty administracyjne są pobierane w przypadku wydawania odpisu aktu zgonu. Czas wydania dokumentu jest zależny od ilości petentów w USC Pawonków, jednak można mieć pewność, że akt zostanie wydany podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pawonków

Liczba wyświetleń: 224Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS