Urząd Stanu Cywilnego Puławy – USC Puław

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Puławy – USC Puław

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Puławach telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Puławach. Ślub cywilny w USC Puławy.

Urząd Stanu Cywilnego w Puławach kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Puławach, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Puławy kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Puławach, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Puławy kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Puławach godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Puławach działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Puław.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Puławy

Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 83, 24-100 Puławy

Telefon: +48 713 133 858,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Puławy:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-17:00
  • piątek 7:30-15:30

Puławy Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Puławach pełni istotną rolę w rejestracji i dokumentowaniu ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Puławach opiera się na przepisach prawa, które regulują proces tworzenia i przechowywania oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami. W ramach swoich zadań USC Puławy rejestruje urodzenia, przypisuje wybrane przez rodziców imiona oraz wydaje akta urodzenia. Dodatkowo, USC Puławy rejestruje małżeństwa, zawiera związki małżeńskie, rejestruje rozwody i zgony. Pracownicy Urzędu dbają również o aktualizację i archiwizację dokumentów oraz służą informacją na temat stanu cywilnego osób fizycznych.

Akt zgonu USC Puławy

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Puławach, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Puławy akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Puławy, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Puławy

Liczba wyświetleń: 1994Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS