Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie – USC Siemianowic Śląskich

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie – USC Siemianowic Śląskich

Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie ślub. Siemianowice Śląskie urząd stanu cywilnego kontakt, adres, telefon. Kontakt przez telefon z Urzędem Stan Cywilnego w Siemianowicach Śląskich.

Urząd Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Siemianowicach Śląskich, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Siemianowic Śląskich. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Siemianowicach Śląskich jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Siemianowicach Śląskich działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Siemianowic Śląskich mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Siemianowice Śląskie zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie

Adres: al. Sportowców 1, 41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: 32 766 05 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie:

  • poniedziałek 7:00–17:00
  • wtorek 8:00–16:00
  • środa 8:00–16:00
  • czwartek 8:00–16:00
  • piątek 8:00–14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich

Urząd stanu cywilnego w Siemianowicach Śląskich jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Siemianowice Śląskie zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Siemianowic Śląskich.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Siemianowicach Śląskich jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Siemianowice Śląskie

Liczba wyświetleń: 534Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS