Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec – USC Świerklańca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec – USC Świerklańca

Urząd Stanu Cywilnego w Świerklańcu adres, kontakt, numer. Telefony USC Świerklaniec godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec odpis aktu stanu cywilnego.

USC Świerklaniec kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Świerklańcu można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Świerklańcu

Urząd Stanu Cywilnego w Świerklańcu otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Świerklańcu. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Świerklańcu, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec

Adres: Parkowa 32, 42-622 Świerklaniec

Telefon: 32 284 74 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec

Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Świerklaniec działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Świerklaniec możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Świerklańcu to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Świerklańcu lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Świerklaniec koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Świerklańcu to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Świerklaniec oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Świerklańcu, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Świerklaniec

Liczba wyświetleń: 349Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS