Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk – USC Szczyrku

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk – USC Szczyrku

Szczyrk Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Szczyrku akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Szczyrk.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Szczyrku wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Szczyrku, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Szczyrk, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Szczyrku, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Szczyrku

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczyrku, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Szczyrk godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk

Adres: Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk

Telefon: 33 829 50 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Szczyrk USC

Urząd Stanu Cywilnego w Szczyrku to instytucja publiczna, która ma kluczowe znaczenie dla życia każdego człowieka. Jest to miejsce, w którym odbywają się ważne uroczystości i formalności, takie jak śluby, narodziny, pogrzeby i wiele innych. W USC Szczyrk zatrudnieni są wykwalifikowani urzędnicy, którzy oferują swoją pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego.

Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Szczyrku opiera się na przepisach prawa, które regulują procedury rejestracji wydarzeń takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Wszystkie dokumenty z nimi związane są starannie przechowywane i archiwizowane, co zapewnia ich bezpieczeństwo i dostępność w razie potrzeby. Jeśli występuje potrzeba uzyskania pomocy w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego, to Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk jest miejscem, w którym dostępna jest fachowa i profesjonalna pomoc.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Szczyrku?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Szczyrku, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego Szczyrku. W placówce trzeba złożyć wniosek zawierający podstawowe informacje na temat osoby, której akt dotyczy, takie jak imię i nazwisko, data i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Szczyrku zależy od obciążenia Urzędu Stanu Cywilnego. Można mieć pewność, że pracownicy placówki dołożą wszelkich starań aby dokument wydać podczas jednej wizyty w placówce.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczyrku

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczyrku można zawrzeć związek małżeński. Aby to zrobić, należy najpierw złożyć odpowiedni wniosek w urzędzie. Natomiast w dniu ślubu stawić się w urzędzie o wyznaczonym czasie, wraz ze świadkami oraz ważnymi dokumentami tożsamości. Po zakończeniu ceremonii para otrzymuje od kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Szczyrku odpis aktu małżeństwa.

Ślub w USC w Szczyrku – czas oczekiwania

Ile trzeba czekać na ślub w USC Szczyrk? Zależy to od obciążenia urzędu oraz dostępności terminów. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku, popularności danej daty lub dni tygodnia. Dlatego też, jeśli para chce zawrzeć małżeństwo w konkretnym terminie, powinna jak najwcześniej skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Szczyrku i zarezerwować wymarzony termin. Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk ślub może zrealizować także poza swoją siedzibą. Niestety w tym przypadku trzeba liczyć się także z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Szczyrk

Liczba wyświetleń: 500Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS