Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice – USC Wilkowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice – USC Wilkowic

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Wilkowicach. Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilkowicach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Wilkowicach można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Wilkowicach, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Wilkowice. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Wilkowicach

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Wilkowicach lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Wilkowicach umożliwia kontakt. USC Wilkowice otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice

Adres: Wyzwolenia 25, 43-365 Wilkowice

Telefon: 33 499 00 77,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-13:30

USC Wilkowice

Urząd Stanu Cywilnego w Wilkowicach to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Wilkowice można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Wilkowicach?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Wilkowicach. Wniosek o odpis aktu zgonu powinien zawierać dane osoby, której dotyczy akt, takie jak imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz dane dotyczące zgonu. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wilkowicach i dokonaniu opłaty odpis aktu zgonu zostanie wydany petentowi

Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice ślub

Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice jest miejscem, w którym można zawrzeć związek małżeński. W celu rejestracji małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Wilkowice należy złożyć tam stosowny wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi tożsamość, takimi jak dowody osobiste lub paszporty. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Wilkowice? Czas oczekiwania na ślub w USC Wilkowice zależy od wielu czynników, takich jak sezon, liczba zamówionych ceremonii i dostępność sali ślubnej. Aby uniknąć długiego oczekiwania, warto jak najwcześniej zgłosić swój zamiar zawarcia małżeństwa i zarezerwować termin. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego Wilkowice, aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić najlepszy termin. Organizowany przez Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice ślub może odbyć się poza siedzibą instytucji. Taką chęć należy złożyć odpowiednio wcześniej, a także dokonać opłaty związanej z taką usługą.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Wilkowice

Liczba wyświetleń: 217Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS