Urząd Stanu Cywilnego Zamość – USC Zamościa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Zamość – USC Zamościa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zamościu telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu. Ślub cywilny w USC Zamość.

Urząd Stanu Cywilnego Zamość kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Zamość, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Zamość kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Zamość bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Zamość kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zamościu, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu

Urząd Stany Cywilnego w Zamościu jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Zamość godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Zamościu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zamość

Adres: Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość

Telefon: 84 639 33 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zamość:

  • poniedziałek 7:30-14:00
  • wtorek 8:00-14:00
  • środa 7:30-14:00
  • czwartek 7:30-14:00
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Zamościu

Urząd stanu cywilnego w Zamościu to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Zamościa. Pracownicy USC Zamość wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Urząd Stanu Cywilnego Zamość akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Zamość akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Zamościu koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Zamość może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zamość

Liczba wyświetleń: 2338Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS