Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice – USC Zbrosławic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice – USC Zbrosławic

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zbrosławicach telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zbrosławicach. Ślub cywilny w USC Zbrosławice.

Urząd Stanu Cywilnego w Zbrosławicach kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zbrosławicach, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Zbrosławice można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Zbrosławicach.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Zbrosławicach mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Zbrosławicach godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Zbrosławicach działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zbrosławicach są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Zbrosławicach. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice

Adres: ul. Tarnogórska 34, 42-674 Kamieniec

Telefon: 32 233 77 96,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Urząd Stanu Cywilnego w Zbrosławicach

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Zbrosławicach. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Zbrosławicach odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Zbrosławicach?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu w Zbrosławicach, należy skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego. Następnie wymagane jest, aby złożyć odpowiedni wniosek zawierający wszelkie niezbędne informacje, takie jak między innymi imię i nazwisko osoby zmarłej oraz datę i miejsce zgonu. Ceny odpisu skróconego aktu zgonu wynoszą 22 złote, natomiast odpis zupełny kosztuje 33 złote. Ile czeka się na wydanie aktu zgonu w Zbrosławicach? Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu zależny jest od tego ilu petentów oczkuje w kolejce w placówce. Zwykle Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zbrosławice

Liczba wyświetleń: 433Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS