Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice – USC Zebrzydowic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: śląskie

Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice – USC Zebrzydowic

Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Zebrzydowice Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, akt urodzenia. USC Zebrzydowice terminy ślubów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Zebrzydowicach można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Zebrzydowicach, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Zebrzydowic.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach

Urząd Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Zebrzydowicach nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice

Adres: ul.Księdza Janusza 6, 43-410 Zebrzydowice

Telefon: 32 475 51 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-17:00
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach

Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Zebrzydowic. W USC w Zebrzydowicach można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Zebrzydowice ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Zebrzydowic, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Zebrzydowice oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Zebrzydowicach to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Zebrzydowice

Liczba wyświetleń: 227Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS