ZUS Nowy Targ

ZUS Nowy Targ – Inspektorat ZUS w Nowym Targu

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: małopolskie

ZUS Nowy Targ – Inspektorat ZUS w Nowym Targu

ZUS Nowy Targ telefon, numer kontaktowy ZUS w Nowym Targu. Kontakt ZUS Nowy Targ, godziny otwarcia placówki. Inspektorat ZUS Nowy Targ zasiłki chorobowe.

W miejscowości Nowy Targ ZUS jest inspektoratem oddziału ZUS Nowy Sącz. Oznacza to, iż niektóre z dokumentów mogą być kierowane do Oddziału nadrzędnego w stosunku do ZUS w Nowym Targu.

ZUS Nowy Targ telefon

Najczęściej poszukiwanym przez petentów kanałem kontaktu jest ten w formie telefonicznej. W przypadku jednostki ZUS Nowy Targ telefon obsługiwany jest bezpośrednio w placówce. Oczywiście działa również infolinia telefoniczna, jednak połączenia nie są kierowane do siedziby ZUS w Nowym Targu. Należy wspomnieć, iż konsultanci telefoniczni na infolinii posiadają wszystkie potrzebne informacje, a także szczegóły pracy ZUSu w Nowym Targu.

Działający w ZUS Nowy Targ telefon działa w godzinach pracy placówki. Czas w którym połączenia są możliwe jest ograniczony, z tego względu infolinia ZUS może stanowić bardziej funkcjonalną formę wsparcia.  

Telefon: (0 18) 266 75 10
Infolinia: 22 560 16 00

ZUS Nowy Targ kontakt

W związku z dużym zasięgiem terytorialnym Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Targu wielu interesantów poszukuje możliwości skontaktowania się z inspektoratem. Mieszkańcy Nowego Targu i Szczawnicy nie są jedynymi obsługiwanymi w oddziale. ZUS Nowy Targ obejmuje również gminy Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary.

Warto wiedzieć, że ZUS Nowy Targ kontakt umożliwia jedynie w godzinach otwarcia. Tyczy się to oczywiście form obsługi klienta które prowadzone są w siedzibie inspektoratu. Infolinia ZUS posiada indywidualne godziny dostępności. Niestety w obecnej chwili nie ma możliwości skorzystania z poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego dla Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Targu. W przypadku gdy prowadzony przez ZUS Nowy Targ kontakt zostanie rozszerzony o inne kanały, informacja zostanie opublikowana poniżej.

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dostępne są bezpośrednio w siedzibie ZUS w Nowym targu.

ZUS Nowy Targ adres: ul. Królowej Jadwigi 10, 34-400 Nowy Targ

Godziny otwarcia ZUS Nowy Targ

Godziny obsługi klientów jak i godziny otwarcia ZUSu w Nowym targu nie różnią się między sobą. Inspektorat przyjmuje petentów w swojej siedzibie przy ulicy Królowej Jadwigi 10 we wszystkie dni robocze. W poniedziałki godziny otwarcia ZUS Nowy Targ są znacznie wysłużone w stosunku do tych obowiązujących w pozostałe dni.

ZUS Nowy Targ godziny otwarcia:

 • poniedziałek: 08:00-17:00
 • wtorek: 08:00-15:00
 • środa: 08:00-15:00
 • czwartek: 08:00-15:00
 • piątek: 08:00-15:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

ZUS Nowy Targ zasiłki chorobowe

Oczywiście inspektorat ZUS w Nowym Targu obsługuje wszystkie formalności również te związane z zasiłkami. Chcąc uzyskać zasiłek chorobowy petent musi być niezdolny do pracy. Warto wspomnieć, iż ZUS Nowy Targ zasiłki chorobowe może wypłaci dopiero po pewnym czasie, przez 33 dni obowiązek ten spoczywa na pracodawcy.

Niektóre oferowane formy pomocy:

 • Zasiłek chorobowy
 • Zasiłek opiekuńczy
 • Zasiłek wyrównawczy
 • Zasiłek macierzyński
 • Zasiłek pogrzebowy

Liczba wyświetleń: 1397Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS