Urząd Pracy Lublin

PUP Lublin – Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Lublin – Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Urząd Pracy Lublin godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. PUP Lublin kursy, staże, szkolenia, oferty pracy, rejestracja, dofinansowanie, praca

PUP Lublin oferty pracy 

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie to jednostka organizacyjna, która za główny cel obrała sobie realizację walki z bezrobociem. Instytucja, którą jest Urząd Pracy w Lublinie, pomaga bezrobotnym osobom znaleźć poszukiwane zatrudnienie, analizując przy tym rynek pracy. PUP Lublin oferty pracy udostępnia na głównej stronie internetowej. Dostęp do ich przeglądu ma każdy interesant, który posiada dostęp do internetu. W jednostce Urząd Pracy Lublin oferty pracy dotyczą praktycznie każdej branży zawodowej. Zainteresowane osoby mogą uzyskać zatrudnienie między innymi w dziedzinie biurowej, kosmetycznej, logistycznej, budowlanej, gastronomicznej, a także informatycznej. Należy pamiętać, że przegląd ofert, które dotyczą zatrudnienia, jest również możliwy w trakcie osobistego spotkania z doradcą zawodowym. W trakcie trwania takiego spotkania, propozycje zatrudnienia dla osoby bezrobotnej są dobierane, zwracając szczególną uwagę, na poziom jej umiejętności, kwalifikacji, wykształcenia, a także na doświadczenie zawodowe. Petenci mogą zrealizować spotkanie z doradcą wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu w PUP Lublin rejestracji, jako bezrobotna osoba. Powiatowy Urząd Pracy Lublin oferuje również możliwość odbycia różnego rodzaju kursów, szkoleń oraz staży. 

Urząd Pracy Lublin rejestracja

Status bezrobotnej osoby mogą osiągnąć jedynie osoby, które są pełnoletnie, poszukują zatrudnienia po zakończeniu edukacji, a także te, które utraciły dotychczas realizowaną pracę. Odbycie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie rejestracji możliwe jest podczas osobistej wizyty w placówce, a także w sposób elektroniczny. W instytucji, którą jest Urząd Pracy Lublin rejestracja w formie online, jest bardzo łatwa do zrealizowania. Każdy interesant bez większego problemu będzie mógł ją wykonać. W tym celu należy przez stronę internetową złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku obowiązkowo powinny zostać dołączone skany wszystkich wymaganych dokumentów, a także dyplomu czy świadectwa potwierdzającego ukończenie szkoły. Cały proces rejestracji, powinien zostać zakończony przez petenta złożeniem podpisu elektronicznego. Bardzo dużym plusem rejestracji w Urzędzie Pracy Lublin jest to, że pozwala ona zdobyć ubezpieczenie zdrowotne. 

PUP Lublin praca

Urząd Pracy w Lublinie jest obsługiwany wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie każda zatrudniona osoba posiada wymagane wykształcenie, szeroki zakres przeróżnych umiejętności, które są niezbędne do wykonywania pracy w tym zawodzie, a także bardzo duże doświadczenie zawodowe. Realizowana przez PUP Lublin praca w głównej mierze polega na bezpośredniej obsłudze interesanta. Pracownicy placówki dokonują rejestracji oraz wyrejestrowywania osób, wprowadzają dane do systemu, przyjmują oraz rozpatrują wnioski, a także udzielają pomocy i wsparcia osobom bezrobotnym, w szczególności tym, którzy tego potrzebują. Osoby, które są zainteresowane w tej instytucji pracą, powinny pamiętać, że w przypadku prowadzenia rekrutacji dotyczącej zatrudnienia, Urząd Pracy Lublin oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. O posadę petenci mogą również ubiegać się osobiście w placówce. 

Urząd Pracy Lublin dofinansowanie 

Aby uzyskać w instytucji, jaką jest Urząd Pracy Lublin dofinansowanie, zainteresowane osoby muszą złożyć w tym celu wymagany wniosek. Trzeba koniecznie pamiętać, że otrzymanie dotacji ubiegać mogą się osoby, które nie posiadają zatrudnienia, nie pobierają środków pielęgnacyjnych wypływających z opieki nad niepełnosprawną osobą, nie szkolą się oraz w ostatnich czterech tygodniach nie brały udziału w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych, a także nie kształcą się w trybie stacjonarnym. W przypadku osób, które są w wieku od osiemnastu do dwudziestu czterech lat, okres zarejestrowania przed przystąpieniem do projektu nie może być dłuższy niż cztery miesiące. Bardzo ważna jest informacja, że nie można składać drugiego wniosku o uzyskanie dofinansowania w innym urzędzie, jeśli został on złożony w PUP Lublin

Urząd Pracy Lublin kontakt

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką Urząd Pracy Lublin kontakt zdalny, mogą wykorzystać w tym celu niżej podany numer telefonu. Istnieje również możliwość, przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej sprawy, wymagającej natychmiastowego wyjaśnienia zalecane jest skorzystanie z telefonicznego kanału kontaktowego. Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie kontakt osobisty, jak i zdalny umożliwia wyłącznie w czasie godzin urzędowania. 

Numer telefonu do PUP Lublin to: 81 466 52 00
Powiatowy Urząd Pracy Lublin e-mail: [email protected]

Urząd Pracy Lublin adres: ul. Niecała 14, 20-080 Lublin

Urząd Pracy Lublin godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie godziny otwarcia posiada inne niż godziny przyjmowania interesantów. W soboty, a także niedziele nie można korzystać z oferowanych przez urząd usług. Istnieje możliwość rezerwacji terminu, planując osobistego wizytę w placówce.

Urząd Pracy Lublin godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-15:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Godziny przyjęć interesantów:

 • Poniedziałek: 7:45-15:00
 • Wtorek: 7:45-15:00
 • Środa: 7:45-15:00
 • Czwartek: 7:45-15:00
 • Piątek: 7:45-15:00
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 671Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS