Urząd Gminy Bochnia – Gmina Bochnia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: małopolskie

Urząd Gminy w Bochni aktualne godziny otwarcia. Gmina Bochnia kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bochni.

Kontakt Urząd Gminy Bochnia

Adres: Kazimierza Wielkiego 26, 32-700 Bochnia

Telefon: 14 690 11 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bochnia

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Bochnia

Urząd Gminy Bochnia to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Bochnia oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Bochni mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Bochni

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Bochni, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Bochni

Mieszkańcy Bochni, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Bochnia jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Bochnia godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Bochni

Urząd Gminy w Bochni składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Bochni dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Bochnia czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Bochni

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Bochni mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Bochni, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Bochnia

Liczba wyświetleń: 29Wyszukaj dodatkowe informacje: