Urząd Gminy Inowrocław – Gmina Inowrocław

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Inowrocław. Telefon Urzędu Gminy w Inowrocławiu. Gmina Inowrocław kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Inowrocławia.

Kontakt Urząd Gminy Inowrocław

Adres: Królowej Jadwigi 43, 88-100 Inowrocław

Telefon: 52 357 02 51,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Inowrocław

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Inowrocław

Urząd Gminy Inowrocław to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Inowrocław. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Inowrocław obsługiwana przez Urząd Gminy Inowrocławia zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Kontakt z Urzędem Gminy Inowrocławia

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Inowrocławiu, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Inowrocławia kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Inowrocławia jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Inowrocław godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Inowrocławia są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Inowrocławia obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Inowrocławia

Urząd Gminy w Inowrocławiu składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Inowrocławiu dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Inowrocław czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Inowrocławia

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Inowrocławia mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Inowrocławia, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Inowrocław

Liczba wyświetleń: 27Wyszukaj dodatkowe informacje: