Urząd Gminy Nowa Brzeźnica – Gmina Nowa Brzeźnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica – Gmina Nowa Brzeźnica

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Nowa Brzeźnica. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Nowa Brzeźnica.

Urząd Gminy w Nowej Brzeźnicy kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Nowej Brzeźnicy można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Nowej Brzeźnicy trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Nowa Brzeźnica jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Nowa Brzeźnica należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica kontakt z mieszkańcami Nowej Brzeźnicy prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Nowej Brzeźnicy, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Nowa Brzeźnica godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Nowej Brzeźnicy nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Nowa Brzeźnica

Adres: ul. Kościuszki 103, 98-331 Nowa Brzeźnica

Telefon: 48 34 311 96 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nowa Brzeźnica:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Gmina Nowa Brzeźnica

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Nowa Brzeźnica, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Nowa Brzeźnica zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Nowa Brzeźnica. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Nowa Brzeźnica mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Nowa Brzeźnica odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Nowa Brzeźnica składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Nowej Brzeźnicy mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Nowej Brzeźnicy to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Nowej Brzeźnicy mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Nowa Brzeźnica podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Nowej Brzeźnicy.

Urząd Gminy Nowa Brzeźnica dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Nowa Brzeźnica, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Nowej Brzeźnicy dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Nowa Brzeźnica

Liczba wyświetleń: 435Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS